Last Viewed
Bewaard
MINI Meerschman Aalst
Moorselbaan 370
Aalst 9300
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma 09:00 - 19:00
Di 09:00 - 19:00
Woe 09:00 - 19:00
Do 09:00 - 19:00
Vr 09:00 - 18:00
Za 10:00 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 07:30 - 18:00
Di 07:30 - 18:00
Woe 07:30 - 18:00
Do 07:30 - 18:00
Vr 07:30 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

Verkoop

053 76 90 08

Maandag - Donderdag : 9u00 - 19u00

Vrijdag : 9u00 - 18u00

Zaterdag : 10u00 - 17u00

 

 

Naverkoop

053 76 90 00

Maandag - Vrijdag : 7u30 - 18u00
Zaterdag : Gesloten
Zondag : Gesloten

 

 

danny

Concessiehouder

Danny Meerschman
Tel: 053 76 90 69 - 053 76 90 69
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: danny.meerschman@meerschman.net.bmw.be

dam Image

Concessiehouder

Patrick Meerschman
Tel: 09 364 44 44
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: Patrick.Meerschman@meerschman.net.bmw.be

lieven

Concessiehouder


Lieven Meerschman
Tel: 053 76 90 63 - 054 33 11 21
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: Lieven.Meerschman@meerschman.net.bmw.be

dam Image

MINI ambassadeur

Stefan Vander Smissen
Tel: 053 76 90 08
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: stefan.vander-smissen@meerschman.net.MINI.be 

kristof

MINI ambassadeur

Kristof Wybo
Tel: 053 76 90 08
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: kristof.wybo@meerschman.net.mini.be 

   

bart

MINI Service manager

Bart Triest
Tel: 053 76 90 68
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: bart.triest@meerschman.net.bmw.be 

Philippe

SERVICE ADVISOR

Philippe Janssens
Tel: 053 76 90 00
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: philippe.janssens@meerschman.net.bmw.be 

antoine

MINI Service advisor

Antoine Van Neyghen
Tel: 053 76 90 65
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: antoine.van-neyghen@meerschman.net.bmw.be 

tom van hamme meerschman aalst mini

MINI Service advisor

Tom Van Hamme
Tel: 053 76 90 66
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: tom.van-hamme@meerschman.net.bmw.be

Stefan

MINI Accessoire advisor

Stefan Vergaert 
Tel: 053 76 90 07
Fax: 053 76 90 01
E-mail: Stefan.Vergaert@meerschman.net.bmw.be

   

   

bart

VERANTWOORDELIJKE CARROSSERIE

Maurits Verdoot
Tel: 053 76 90 00
Fax: 053 76 90 01
E-Mail: maurits.verdoot@meerschman.net.bmw.be